logo Fundacji Innopolis

90-349 Łódź, ul. Tymienieckiego 16F, mail: fundacja@innopolis.pl
Kontakt w sprawie projektów i współpracy: kom. 512-667-512
Kontakt w sprawie oferty szkoleniowej: kom. 537-201-300
Kontakt z biurem Fundacji: kom. 798-201-307.

E-RECEPCJA

logo z symbolem niepełnosprawność

Nastolatki często przysparzają kłopotów. Nierzadko dorośli nie rozumieją, dlaczego tak się dzieje. W Fundacji Innopolis prowadzimy dla młodzieży oraz ich rodziców (opiekunów) Centrum Interwencji Kryzysowej. Niczego nie nakazujemy i nie krytykujemy. Często udaje się nam pomóc i towarzyszyć w ważnych zmianach, w atmosferze szacunku i pełnej akceptacji.

Pierwsze spotkanie i konsultacje w interwencji kryzysowej są zawsze bezpłatne. Terapia i konsultacje związane z wiekiem dojrzewania to koszt 100 PLN, płatne po spotkaniu w ciągu 14 dni na konto Fundacji. Więcej informacji: www.terapianastolatkow.pl oraz www.innopolis.pl

Zapraszamy także na dyżur otwarty w każdy poniedziałek w godz. 16.00-18.00 (bez zapisów) – pierwsze spotkanie lub konsultacje w interwencji kryzysowej (bezpłatnie).
Kontakt w sprawie umawiania wizyt: kom. 798-201-307 oraz wsparcie@innopolis.pl – pierwsze spotkanie lub konsultacje w interwencji kryzysowej (bezpłatnie), terapia lub konsultacje związana z wiekiem dojrzewania (odpłatnie).


Krok 1
Start
Krok 2
Wybranie terminu
Krok 3
Rejestracja / logowanie
Krok 4
Podsumowanie
Krok 5
Sukces

Jestem podopiecznym fundacji INNOPOLIS

Zaloguj się

Pierwsze spotkanie w fundacji INNOPOLIS

Zarejestruj się


 

Live Chat Software